Datum Název Místo Pořádá
26.6. bitva na Běháni Chlumec Honesta
17.7. Piráti dobývají Chmelař Úštěk
31.7. Dobývání Lipýho Česká Lípa Tartus
12.8. - 15.8. Karlovská sběř Skalany Doba Karlova
28.8. Přívorská bitva Přívory Bakaláři
4.9. bitva Kozmice Foltest
11.9. Cvikovské ostrve Cvikov Garde
18.9. Oslavy 600 let bitvy Žatec Honesta
25.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
Datum Název Místo Pořádá
20.6. bitva na Běháni Chlumec Honesta
13.8. - 16.8. Karlovská sběř Vyskeř Doba Karlova
29.8. Hradozámecká noc Benešov n. Ploučnicí Malchus
5.9. bitva Kozmice Foltest
5.9. bitva Vráž Festive
10.9. - 13.9. Turnaj hradeckého dvora Alžběty Richenzy Jaroměř Hradecký dvůr Alžběty Richenzy
Datum Název Místo Pořádá
4.5. Průvod Karla IV. Karlovy Vary Savioli
11.5. hry Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
18.5. Mladé Labe Děčín DDM Děčín
29.6. Půtovy zámecké slavnosti Kvasiny Selago
29.6. bitva Šluknov Festive
6.7. bitva Horní Police Zirkon
13.7. Piráti dobývají Chmelař Úštěk
28.9. bitvy Houska Bohemica Sanguis
Datum Název Místo Pořádá
10.2. vystoupení Chlumec Malchus
5.5. hry Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
12.5. Cvikovské hřmění Cvikov Garde
19.5. Mladé Labe Děčín DDM Děčín
31.5. dětstký den Děčín DDM Březiny
1.6. dětský den Děčín DDM Boletice
29.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
Datum Název Místo Pořádá
21.1. Maturitní ples Děčín Malchus
6.5. Jarní slavnosti Petrovice Malchus
13.5. - 14.5. bitva Dětenice
20.5. Mladé Labe Děčín DDM Děčín
20.5. Štětská ostrev Štětí Festive
21.5. vystoupení Benešov n. Ploučnicí Malchus
27.5. Putování aneb husitská bitva Žatec
3.6. bitva Varnsdorf
24.6. oslavy letního slunovratu Benešov n. Ploučnicí Malchus
1.7. bitva Šluknov Festive
26.8. vystoupení Benešov n. Ploučnicí Malchus
2.9. vystoupení Drahobuz Malchus
9.9. Cvikovské ostrve Cvikov Garde
23.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
21.10. Cesta malého rytíře Děčín Malchus
Datum Název Místo Pořádá
20.2. bitva Chlumec Honesta
7.5. průvod Karla IV. Karlovy Vary Savioli
13.5. historický průvod Děčín městé Děčín
14.5. Cvikovské hřmění Cvikov Garde
21.5. Mladé Labe Děčín DDM Děčín
28.5. vystoupení Jablonné v Podještědí Garde
11.6. vystoupení Hoštka Garde
11.6. vystoupení Ludvíkovice Malchus
18.6. bitva Stráž p. Ralskem Festive
25.6. bitva Chlumec Honesta
23.7. Annenská pouť Tisá Garde
6.8. Bitva na Mělníku aneb Šestá bitva Rytířů Mělnických Mělník Mělničtí rytíři
13.8. vystoupení Bezděz Garde
4.9. Den Severní Terasy Ústí n. Labem Festive
10.9. bitva Kostomlaty Páni z Kostomlat
17.9. Cesta malého rytíře Děčín Malchus
24.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
1.10. Sněm Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
Datum Název Místo Pořádá
21.2. vystoupení Chlumec Honesta
4.4. - 6.4. vystoupení Rabenstein (Německo) Festive
8.5. historický průvod Děčín město Děčín
9.5. hry Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
16.5. Valdštejnské slavnosti Frýdlant
16.5. Děčínské slavnosti Děčín Festive
23.5. Štětská ostrev Štětí Festive
6.6. dětský den Nový Bor Malchus
13.6. vystoupení Žandov Festive
20.6. bitva Stráž p. Ralskem Festive
4.7. bitva Horní Police Zirkon
29.8. bitva Valtířov Festive
5.9. bitva na Běháni Chlumec Honesta
12.9. Cvikovské ostrve Cvikov Garde
26.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
3.10. Sněm Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
Datum Název Místo Pořádá
9.5. historický průvod Děčín město Děčín
10.5. hry Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
17.5. Cvikovské hřmění Cvikov Garde
31.5. vystoupení Jablonné v Podještědí Garde
21.6. vystoupení Děčín Festive
28.6. bitva Šluknov Festive
4.7. - 6.7. vystoupení Dessau (Německo) Festive
12.7. vystoupení Bělá p. Bezdězem Festive
26.7. Annenská pouť Tisá Garde
2.8. bitva Mělnických vinařů Mělník Mělník
16.8. bitva Křemže Streitax
30.8. bitva Chlumec Festive
31.8. vystoupení Ústí n. Labem Festive
6.9. Mariánská pouť Česká Kamenice Festive
13.9. vystoupení Jílové Festive
20.9. vystoupení Velké Březno Festive
27.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
27.9. vystoupení Velká Bukovina Festive
Datum Název Místo Pořádá
4.5. hry Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
11.5. Cvikovské hřmění Cvikov Garde
18.5. - 19.5. městské slavnosti Děčín Festive
22.6. vystoupení Stráž p. Ralskem Festive
29.6. bitva Šluknov Festive
27.7. vystoupení Lobendava Festive
14.9. Štětská ostrev Štětí Festive
28.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
Datum Název Místo Pořádá
21.4. bitva Libušín
5.5. hry Řádu Modrého kříže Staré Křečany Řád Modrého kříže
12.5. Cvikovské hřmění Cvikov Garde
19.5. Štětská ostrev Štětí Festive
16.6. bitva Odolená Voda Askalon
23.6. bitva Stráž p. Ralskem Festive
7.7. vystoupení Krompach Garde
4.8. vystoupení Holany Malchus
8.9. Marianská pouť Česká Kamenice Festive
22.9. bitva Bílá Hora
29.9. bitva Houska Bohemica Sanguis
6.10. vystoupení Nový Bor Garde