Rok 2020

Datum Místo Název Pořádá  
24.4. Libušín bitva
9.5. Staré Křečany hry Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže
15.5. Děčín historický průvod
16.5. Cvikov Cvikoské hřmění Garde
23.5. Děčín Mladé Labe DDM Děčín
5. – 7.6. Frýdlant Frýdlantský turnaj
20.6. Chlumec bitva na Běháni Honesta
27.6. Kvasiny Půtovy zámecké slavnosti Foltest
11.7. Vítkov bitva na Vítkově Doba Karlova
1.8. Mělník bitva Rytíři Mělničtí
13. – 16.8. chováno v tajnosti Karlovská sběř Doba Karlova
29.8. Kadaň Císařský den Doba Karlova
26.9. Houska bitva Bohemica Sanguis

Rok 2019

Datum Místo Název Pořádá    
4.5. Karlovy Vary Průvod Karla IV. Savioli
11.5. Staré Křečany hry Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže
18.5. Děčín Mladé Labe DDM Děčín
29.6. Kvasiny Půtovy zámecké slavnosti Selago
29.6. Šluknov bitva Festive
6.7. Horní Police bitva Zirkon
13.7. Úštěk Piráti dobývají Chmelař  
28.9. Houska bitvy Bohemica Sanguis

Rok 2018

Datum Místo Název Pořádá  
10.2. Chlumec vystoupení Malchus
5.5. Staré Křečany hry Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže
12.5. Cvikov Cvikovské hřmění Garde
19.5. Děčín Mladé Labe DDM Děčín
31.5. Děčín dětstký den DDM Březiny
1.6. Děčín dětský den DDM Boletice
29.9. Houska bitva Bohemica Sanguis

Rok 2017

Datum Místo Název Pořádá  
21.1. Děčín Maturitní ples Malchus
6.5. Petrovice Jarní slavnosti Malchus
13. – 14.5. Dětenice bitva  
20.5. Děčín Mladé Labe DDM Děčín
20.5. Štětí Štětská ostrev Festive
21.5. Benešov n. Ploučnicí vystoupení Malchus
27.5. Žatec Putování aneb husitská bitva  
3.6. Varnsdorf bitva  
24.6. Benešov n. Ploučnicí oslavy letního slunovratu Malchus
1.7. Šluknov bitva Festive
26.8. Benešov n. Ploučnicí vystoupení Malchus
2.9. Drahobuz vystoupení Malchus
9.9 Cvikov Cvikovské ostrve Garde
23.9. Houska bitva Bohemica Sanguis
21.10. Děčín Cesta malého rytíře Malchus

Rok 2016

Datum Místo Název Pořádá  
20.2. Chlumec bitva Honesta
7.5. Karlovy Vary průvod Karla IV. Savioli
13.5. Děčín historický průvod městé Děčín
14.5. Cvikov Cvikovské hřmění Garde
21.5. Děčín Mladé Labe DDM Děčín
28.5. Jablonné v Podještědí vystoupení Garde
11.6. Hoštka vystoupení Garde
11.6. Ludvíkovice vystoupení Malchus
18.6. Stráž p. Ralskem bitva Festive
25.6. Chlumec bitva Honesta
23.7. Tisá Annenská pouť Garde
6.8. Mělník Bitva na Mělníku aneb Šestá bitva Rytířů Mělnických Mělničtí rytíři
13.8. Bezděz vystoupení Garde
4.9. Ústí n. Labem Den Severní Terasy Festive
10.9. Kostomlaty bitva Páni z Kostomlat
17.9. Děčín Cesta malého rytíře Malchus
24.9. Houska bitva Bohemica Sanguis
1.10. Staré Křečany Sněm Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže

Rok 2015

Datum Místo Název Pořádá  
21.2. Chlumec vystoupení Honesta
4. – 6.4. Rabenstein (Německo) vystoupení Festive
8.5. Děčín historický průvod město Děčín
9.5. Staré Křečany hry Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže
16.5. Frýdlant Valdštejnské slavnosti  
16.5. Děčín Děčínské slavnosti Festive
23.5. Štětí Štětská ostrev Festive
6.6. Nový Bor dětský den Malchus
13.6. Žandov vystoupení Festive
20.6. Stráž p. Ralskem bitva Festive
4.7. Horní Police bitva Zirkon
29.8 Valtířov bitva Festive
5.9. Chlumec bitva na Běháni Honesta
12.9. Cvikov Cvikovské ostrve Garde
26.9. Houska bitva Bohemica Sanguis
3.10. Staré Křečany Sněm Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže

Rok 2014

Datum Místo Název Pořádá  
9.5. Děčín historický průvod město Děčín
10.5. Staré Křečany hry Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže
17.5. Cvikov Cvikovské hřmění Garde
31.5. Jablonné v Podještědí vystoupení Garde
21.6. Děčín vystoupení Festive
28.6. Šluknov bitva Festive
4. – 6.7. Dessau (Německo) vystoupení Festive
12.7. Bělá p. Bezdězem vystoupení Festive
26.7. Tisá Annenská pouť Garde
2.8. Mělník bitva Mělnických vinařů Mělník
16.8. Křemže bitva Streitax
30.8. Chlumec bitva Festive
31.8. Ústí n. Labem vystoupení Festive
6.9. Česká Kamenice Mariánská pouť Festive
13.9. Jílové vystoupení Festive
20.9 Velké Březno vystoupení Festive
27.9. Houska bitva Bohemica Sanguis
27.9. Velká Bukovina vystoupení Festive

Rok 2013

Datum Místo Název Pořádá  
30.4. Cvikov vystoupení Garde
4.5. Staré Křečany hry Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže
11.5. Cvikov Cvikovské hřmění Garde
18. – 19.5. Děčín městské slavnosti Festive
22.6. Stráž p. Ralskem vystoupení Festive
29.6. Šluknov bitva Festive
27.7. Lobendava vystoupení Festive
14.9. Štětí Štětská ostrev Festive
28.9. Houska bitva Bohemica Sanguis

Rok 2012

Datum Místo Název Pořádá  
21.4. Libušín bitva  
5.5. Staré Křečany hry Řádu Modrého kříže Řád Modrého kříže
12.5. Cvikov Cvikovské hřmění Garde
19.5. Štětí Štětská ostrev Festive
16.6. Odolená Voda bitva Askalon
23.6. Stráž p. Ralskem bitva Festive
7.7. Krompach vystoupení Garde
4.8. Holany vystoupení Malchus
8.9. Česká Kamenice Marianská pouť Festive
22.9. Bílá Hora bitva  
29.9. Houska bitva Bohemica Sanguis
6.10. Nový Bor vystoupení Garde